źródło: www.instagram.com/muradosmann                             źródło: www.instagram.com/lucialitman                     źródło: www.instagram.com/brosbeingbasic

Wspierają nas doświadczeniem

SEM / Adwords:
www.mkgroup.pl

Drukarki 3D w marketingu

Dzisiaj marketing powinien być w pewien sposób nieprzewidywalny. W ten sposób można osiągnąć znacznie lepsze wyniki finansowe. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie drukarek 3D w swojej strategii marketingowej. Dzisiaj możliwości urządzeń ze stajni http://envisiontec.pl/ cały czas rosną, a to otwiera przed Tobą nowe możliwości docierania do klientów.

Jak wykorzystać drukarki 3D w marketingu?Tak naprawdę możliwości są ograniczone tylko twoją kreatywnością.

Najprostsze sposoby, to:

 - Wykorzystanie drukarek 3D do tworzenia różnych gadżetów związanych z twoją firmą. Wszyscy dają długopisy, wizytówki, smycze – Ty możesz dać coś niepowtarzalnego, co zapadnie w pamięć klientów.

- Wizualizacja swoich pomysłów – opowiadanie o produkcie nie jest tak skuteczne jak pokazanie go. Jednocześnie czasem stworzenie produktu jest zbyt kosztowne. Dzięki drukarkom 3D możesz stworzyć prototyp produktu i pokazywać go klientom, lub inwestorom.

- Pozyskiwanie inwestorów – tutaj podobnie jak w zdobywaniu klientów liczy się pomysłowość. Większość osób po prostu opowiada o swoim pomyśle. Jeżeli Ty wykorzystasz drukarki 3D, wizualizujesz swój pomysł, to wtedy szansa na pozyskanie inwestora znacznie rośnie.

Pamiętaj, że to tylko przykładowe pomysły na wykorzystanie drukarek 3D.
Możliwości są tak naprawdę nieograniczone i wszystko co wymyślisz może przynieść Ci zysk i wyróżnić Cię na tle konkurencji.