źródło: www.instagram.com/muradosmann                             źródło: www.instagram.com/lucialitman                     źródło: www.instagram.com/brosbeingbasic

Wspierają nas doświadczeniem

SEM / Adwords:
www.mkgroup.pl

Google Webmaster Tools

 

Google Webmaster Tools to narzędzie Google wykorzystywane przez Webmasterów, dzięki którym mogą oni tworzyć strony, które znacznie lepiej będą się pozycjonować.

 

 

Zasada działania Google Webmaster Tools

 

Google Webmaster Tools to usługa przeznaczona dla właścicieli stron internetowych, a także webmasterów i specjalistów SEO.

Najważniejsze zadania Google Webmaster Tools:

1. Program pozwala na informowanie osób odpowiedzialnych za stronę o potencjalnych problemach i zagrożeniach związanych z daną witryną internetową.

2. Dzięki Google Webmaster Tools możliwe jest wyświetlanie statystyk dotyczących przejść użytkowników z wyszukiwarki Google na naszą stronę.

3. Program podpowiada także w kwestiach zmian, które mogą przyczynić się do lepszego pozycjonowania stron.

 

             

 

Aby dodać witrynę do Google Webmaster Tools należy przede wszystkim posiadać kontro Google. Następnie musimy wykonać weryfikację. Należy podkreślić, że program jest całkowicie darmowy, a jego funkcjonalność sprawia, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem specjalistów.