źródło: www.instagram.com/muradosmann                             źródło: www.instagram.com/lucialitman                     źródło: www.instagram.com/brosbeingbasic

Wspierają nas doświadczeniem

SEM / Adwords:
www.mkgroup.pl

Promocja restauracji

 

Skuteczna promocja restauracji może odbywać się między innymi dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju nadruków na serwetkach, obrusach, czy na zasłonach. Podobne nadruki może wykonać firma, którą znajdziemy po kliknięciu w odnośnik- serwetki z nadrukiem.

 

 

Walor reklamowy nadruków

 

- Nadruk powinien zostać właściwie zaprojektowany, tylko wtedy może spełniać swoje zadanie.

- Pamiętajmy, że dobra reklama, to reklama zachęcająca do kupna, estetyczna i prosta jeżeli chodzi o przekaż. Jako nadruk najlepiej wybierać nazwę firmy, jej logo lub symbol z nią związany.

- Bardzo powszechne jest, że właściciele restauracji decydują się na umieszczanie nadruków także na ubraniu personelu.

Zarówno kelnerzy, kelnerki, jak i kucharze mogą posiadać specjalne stroje będące wizytówką lokalu.

 

   

 

Kolorystyka nadruku

 

Jeżeli chodzi o kolorystykę to nie warto przesadzać. Powinniśmy mieć na względzie, że nadruk musi być widoczny, ale jednocześnie powinien doskonale komponować się z całym ubraniem. Kucharze posiadają najczęściej jednolicie białe lub czarne stroje, kelnerzy natomiast przede wszystkim białe. Wielkość liter powinna być również dopasowana. Napis powinien być możliwy do odczytania nawet z dużej odległości.

 

 

Nadruk na serwetkach i obrusach

 

Jeżeli chodzi o nadruki na serwetkach i obrusach, to przede wszystkim musimy wybrać dobrej jakości materiał. Szkoda tracić pieniądze na wykonywanie nadruku na produkcie, który po jednym praniu traci właściwości. Dlatego obrusy i serwetki powinny być trwałe oraz plamoodporne.